الاینرهای شفاف Align Technology در دندانپزشکی دیجیتال

ساخت وبلاگ
چکیده : الاینرهای شفاف Align Technology در دندانپزشکی دیجیتال تکنولوژی پرینترهای سه بعدی در دندانپزشکی اص... با عنوان : الاینرهای شفاف Align Technology در دندانپزشکی دیجیتال بخوانید :

تکنولوژی پرینترهای سه بعدی در دندانپزشکی

اصلاح دندان ها با تکنولوژی 3D Invisalign در سال جاری فروش 1.3 میلیارد دلاری داشته است.

Align Technologies شرکتی با رشد سریع است که به دنبال گرفتن حداکثر کارایی از پرینتر های سه بعدی در  دندانپزشکی دیجیتال است. تکنولوژی جدید نه تنها از یک پلیمر روشن، بلکه از یک برند ساده نیزاستفاده می کند. این سیستم ها بسیاری از دردسرهای سیم های فلزی یا سرامیکی و سیم های سنتی را حذف می کند. این شرکت در سالهای اخیر به شدت محبوبیت زیادی به دست آورده است.

این شرکت محصولات خود را با پرینترهای 3 بعدی 3D Systems تولید می کند. شایان ذکر است که این تنها پرینتر نیست که استفاده می شود، بلکه این یکی از مواردی است که در مسئله ی مواد نیز برجسته شده است. شکل یک سیستم SLA با سرعت بالا، در مقیاس صنعتی است که برای آیتم های چاپ مانند braces بسیار مناسب است. Align Technologies از ناوگان پرینترهای سه بعدی برای تولید 220000 محصول سفارشی در هر روز استفاده می کند.

فروش فوق العاده با سیستم های دندانپزشکی دیجیتال

این شرکت در حال دستیابی به فروش 1.3 میلیارد دلاری در سال 2017 است. تهیه یک محصول تایید شده توسط FDA به صورت سفارشی برای بازار و رشد با این میزان کاملا پیشرفت بزرگی به نظر میرسد. در دو ماهه اول سال جاری، این شرکت 666 میلیون دلار فروش داشته است. 91 درصد از درآمد خود را از پرینت شفاف بدست میاورد؛ باقی مانده از سیستم اسکنر داخل دهانی iTero 3D Scanning که اجازه می دهد دندان پزشکان به سرعت دندان های بیمار را اسکن و مدل کند.
این هماهنگی اخیرا در صنایع برجسته شده است و بسیاری از آنها هنوز به عنوان یک ایده اولیه راه اندازی شده اند تا کلیه ی عملیات خود را تأمین کنند. این شرکت همچنان در حال رشد است و فهرست گسترده ای از مزایای رقابت های سنتی دارند. مقیاس تولید شاید بزرگترین باشد.

محصولات سفارشی در مقیاس وسیع

این شرکت نه تنها 220000 الاینر شفاف در روز تولید می کند، بلکه مهمتر از همه، آن ها کاملا سفارشی هستند. تولید باید بر اساس ترجیحات دقیق مصرف کننده باشد. چه چیزی باعث منحصر به فرد شدن این کسب و کار است ، این که از اصول تولید انبوه همراه با تولیدات سفارشی استفاده می کند. در نتیجه آنها چیزهایی را تولید می کنند که دقیقا در مقیاس وسیع با مصرف کننده قرار می گیرند و از مزایای هر دو نوع تولید بهره مند می شوند.

الاینر شفاف

تاییدیه امریکا و رشد سریع

یکی دیگر از مزایای آنها این است که محصولات آنها دارای مواد شفاف  است از آن جهت با عنوان الاینر شفاف یا نامرئی شناخته می شوند. از لحاظ زیبایی، این اجازه می دهد که پا جذاب تر به نظر برسند. پلیمرهایی که آنها استفاده می کنند نیز تایید شده توسط FDA بوده است. آنها همچنین مشکل ضعیف بودن سیم و سرامیک را ندارند.

امید به آینده الاینرهای شفاف

این شرکت هنوز در حال رشد و تحقیق در جهت های جدید است. معاون رئیس ، اسرینی کازا خاطر نشان کرد که آنها همیشه تحقیقات مواد را انجام می دهند. او گفت: “این فرمولهای جدید الظهور حتی از کیفیتی که در حال حاضر شاهد آن هستند، پیشی می گیرند، به این ترتیب صنعت را قادر می سازد تا بخش های عملکردی و زیست سازگار را به طور مستقیم در پینترها داشته باشند.”
در حال حاضر شرکت اینویزیلاین (invisalign) در کنار شرکت اکلاینر (eCligner) و کلیرکرکت (Clear correct)  از پیشگامان در این زمینه هستند و صنعت در حال رشد است. آنها قصد دارند که صنعت خود را از طریق R&D حفظ کنند.

الاینرهای شفاف اینویزیلاین

منبع خبر: پارسیان صنعت اراک (ویرایش شده)

...
نویسنده : بازدید : 12 تاريخ : دوشنبه 21 اسفند 1396 ساعت: 12:08